KOSTKA BRUKOWA

W naszej ofercie posiadamy: kostkę brukową ogrodową i przemysłową, palisady, obrzeża oraz ogrodzenia splitowane i gładkie. Oferujemy wykonanie bezpłatnego projektu 2D lub 3D. 

ZOBACZ OFERTE KOSTKI BRUKOWEJ FIRMY DROGBRUK

W ofercie posiadamy szeroki wybór kostki brukowej firmy DrogBruk na podjazd – klienci mogą wybierać spośród rozmaitych wzorów i aranżacji podjazdów z kostki brukowej.

Ścieżka z kostki brukowej DrogBruk to idealny sposób, by urozmaicić ogrodową lub podwórkową przestrzeń. Gwarancja estetyki, trwałości i komfortu.

Polecamy taras z kostki brukowej firmy DrogBruk jako idealne rozwiązanie dla osób stawiających na nowatorskie rozwiązania w dziedzinie aranżacji przestrzeni przydomowej.

Jako sprzedawca kostki brukowej i ogrodzeń firmy Drogbruk rozumiemy potrzeby naszych Klientów.Pustaki betonowe na ogrodzenia mają wiele zalet – nie zniszczą się po kilku latach, ponieważ są wytrzymałe i odporne na zmienne warunki atmosferyczne.

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty pozwalające na efektowne aranżowanie kompozycji. Oferujemy sprzedaż palisad, stopni schodowych, obrzeż i cegły antycznej. 

Bogata oferta wyrobów betonowych do tworzenia nawierzchni. W kolekcji dostępne są przemysłowe kostki brukowe. Idealnie sprawdzają się na nawierzchniach, gdzie wymagana jest funkcjonalność. 

darmowy projekt
kostki brukowej

Darmowy projekt kostki brukowej powyżej 150m2

PROJEKT

Zamówienie na projekt na kostkę brukową można złożyć online przez serwis www.projektkostki.pl

KOSTKA BRUKOWA​

Szeroka gama naszych produktów kostki brukowej obejmuje wszystko, co niezbędne jest do aranżacji otoczenia domu zgodnie z obowiązującą modą.

WYKONANIE

Odpowiedni plan i przygotowanie to klucz do sukcesu podczas układania kostki brukowej.
Doradzimy, Pomożemy, Zrealizujemy.

Katalog
Kostki Brukowej

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno kostkę brukową jak i elementy uzupełniające oraz dekoracyjne. Uzupełnieniem tej oferty było wprowadzenie cegły antycznej oraz systemu pustaków splitowanych do budowy ogrodzeń i murów. To naturalne rozszerzenie wachlarza produktów betonowych dało możliwość realizowania najbardziej finezyjnych koncepcji współczesnych ogrodów. Zapraszamy do naszej hurtowni Arpon w miejscowości Chojno która oferuje sprzedaż kostki brukowej i ogrodzeń.

Polecamy kostkę brukową firmy DrogBruk

Napisz do nas

Firma ,,ARPON” została założona w 1991 roku w Chojnie. Początkowo jako firma świadcząca usługi transportowe. Następnie poszerzyliśmy swoją ofertę o sprzedaż produktów dla rolnictwa. Jak się później okazało był to ruch w dobrą stronę. Dzięki wysokiej jakości świadczonych usług oraz przewidywaniu potrzeb naszych klientów, staliśmy się czołową firma zaopatrującą rolnictwo w naszym regionie. Jednocześnie jedną z wiodących na rynku polskim firm oferujących produkty marki Nutrena.

Nasze osiągnięcia jaki i podejście do klientów zostało wyróżnione licznymi nagrodami oraz, co dla nas najważniejsze, zadowoleniem naszych klientów. Wraz ze wzrostem zapotrzebowania na nasze usługi powstały dwie filie: jedna w Jutrosinie, kolejna w Rozstępniewie. Teraz, w obu tych punktach, można nabyć podstawowe produkty z naszego asortymentu.

    * Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez niniejszy formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest PHU ARPON S.C, 63-921, Chojno 31, Rawicz