W ofercie trzoda chlewna, posiadamy szeroką game produktów dla macior, prosiąt, warchlaków, oraz tuczników. Począwszy od koncentratów, pasz i dodatków paszowych Nutrena, po asortyment niezbędny do prawidłowego funkcjonowania gospodarstw z chowem trzody chlewnej. 

Tuczniki

Głównym czynnikiem, warunkującym opłacalność produkcji trzody chlewnej, jest długość tuczu. Dzięki Nutrenie, nasi hodowcy uzyskują bardzo wysokie natłuszczenie paszy przygotowanej w gospodarstwie, co pozwala skrócić tucz. Stosowanie produktów Nutrena wpływa także na poprawę środowiska chowu, poprzez zmniejszenie zapylenia w chlewni.

Advance Enzyme Technology

Większy zysk
W linii koncentratów HERO Żytni, Prowit T oraz Prowit T Amino dla tuczników, Nutrena zastosowała kompleks enzymatyczny AET 
Jest to specjalnie stworzona mieszanina enymatyczna, składająca się z ksylanazy, glukanazy i fitazy. Poprzez zastosowanie kompleksy enzymatycznego AET znacząco poprawia się wykorzystanie zbóż w żywieniu trzody chlewnej.

Zastosowanie kompleksu enzymatycznego AET w znaczny sposób:

Produkty:

V 60 Power STARTER

Koncentrat dla warchlaków. Stosujemy od 12 do 25 kg wagi. Olej i mączka rybna to gwarancja smakowitej paszy. Opakowanie 25 kg.

V 60 Power PROSNA

Koncentrat dla loch prośnych. Stosujemy przez cały okres prosienia. Opakowanie 25 kg.

V 60 Power KARMIACA

Koncentrat dla loch wysokoprośnych i karmiących. Stosujemy od 10 dni przed wyproszeniem do skutecznego pokrycia. 1 więcej prosię odsadzone od lochy. Opakowanie 25 kg.

PIGwit prestarter

Stosujemy dla prosiąt w okresie okołoodsadzeniowym. Ogranicza problemy z biegunkami, dzięki nowoczesnej formule proacid. Opakowanie 25 kg.

PIGwit starter

Granulat. Stosujemy dla warchlaków. Ogranicza problemy z biegunkami, dzięki nowoczesnej formule proacid. Opakowanie 25 kg

ONYKS tucznik

Koncentrat wysokobiałkowy dla tuczników wysokomięsnych. Stosowany dla warchlaków i tuczników od 25kg do końca tuszu.

HERO

Koncentrat HERO dla tuczników. Stosujemy od 25 kg do końca tuczu. Można dodać aż 80% żyta.

PROWIT T

Koncentrat dla tuczników. Stosujemy od 25 kg do końca tuczu. Najniższa cena 1kg mieszanki paszowej w Twoim gospodarstwie. Opakowanie 25 kg.

PROWIT L

Koncentrat dla loch Stosujemy dla loch prośnych i karmiących. Możliwość sporządzenia mieszanki dla loch karmiących i prośnych. Opakowanie 25 kg.

STRONG dla prosiąt

Koncentrat dla prosiąt. Stosujemy od 10 kg do 25 kg wagi. Pełny zestaw aminokwasów daje najwyższe przyrosty. Opakowanie 25 kg.

cechy:

STRONG dla tuczników

Koncentrat dla tuczników wysokomięsnyh Stosujemy od 25 kg wagi do końca tuczu. Udział w paszy 15% na początku tuczu i 10 % na koniec tuczu

Locha Karmiąca

Pasza pełnoporcjowa. Stosujemy dla loch karmiących. Dobra mleczność loch. Opakowanie 25kg

NUTRAMINKA

LOCHA KARMIĄCA

Nutraminka Locha Karmiąca i Prośna to specjalnie przygotowana mieszanka paszowa uzupełniająca przeznaczona dla loch karmiących, prośnych i luźnych. Opakowanie 2kg

WARCHLAK TUCZNIK

Nutraminka Warchlak Tucznik to specjalnie przygotowana mieszanka mineralno-witaminowo-aminokwasowa niezbędna w żywieniu warchlaków i tuczników. Opakowanie 2kg

PROSIAK

Nutraminka Prosiak to specjalnie przygotowana mieszanka paszowa uzupełniająca niezbędna w żywieniu prosiąt. Opakowanie 2kg

Lepszy smak

Większe pobieranie pasz

Koncentraty Nutrena dla Tuczników zawierają kompozycję owocowe, co powoduje lepsze pobieranie

zapach owocowy

zapach korzenny

zapach waniliowy​

W naszej ofercie także: