W tej grupie towarowej znajdą Państwo takie produkty jak karmniki, poidła, taczki, akcesoria higieny drobiu, odzież BHP,  wiadra, zabawki itp. 

Wszystko czego potrzebujesz

Taczki

Taczki ogrodnicze

Szeroki wybór taczek ogrodowych o pojemnościach od 80l do 150l. Każda z taczek posiada ocynkowaną misę chroniącą przed korozją i pozwalająca uniknąć kłopotów z konserwacją. 

Taczki budowlane

Przemyślana konstrukcja taczki budowlanej i jej wykonanie z dobrych materiałów, wzmocnienie dna i przedniej krawędzi misy to gwarancja wieloletniej bezawaryjnej eksploatacji

Wózeki paszowe

W ofercie posiadamy wózki ogrodowe i wózki paszowe przydatne podczas prac w gospodarstwach ogrodniczych i hodowlanych. Cechują się dużą pojemnością oraz małym ciężarem własnym.

Wózki transportowe

Wózki transportowe są zwrotne i łatwe do manewrowania w ciasnych pomieszczeniach. Konstrukcja i wykonanie z dobrych materiałów to gwarancja wieloletniej bezawaryjnej eksploatacji.

Karmniki i poidła

Karmniki dla trzody

Działanie automatu polega na grawitacyjnym opadaniu paszy w postaci sypkiej lub granulowanej ze zbiornika do koryta. Obudowa koryta ma kształt skrzyni prostopadłościennej z jedną ścianą pochyłą, tworzącą lej, pod którą znajduje się korytko żywieniowe.

Karmniki dla drobiu

Wysokiej jakości poidła i karmniki produkcji polskiej, przeznaczone do wszystkich gatunków drobiu.

Poidła zakręcane:1,5l / 3l / 6l / 10l / 12l / 15l
Kamniki: 4,5kg / 6kg / 10kg / 15kg / 22kg

Poidła dla bydła

Perfekcyjne poidła dla bydła i koni, miska poidła jest odlana z żeliwa szarego, malowana farbą proszkowaną na gorąco, żeliwo powlekane w ten sposób jest zabezpieczone przed korozją i nie reaguje z wodą ani resztkami paszy pozostawionej przez zwierzęta podczas picia. 

Akcesoria higieny doju

Kontrola i poskramianie

Pielęgnacja

Odzież BHP

Inne