Karmy dla koni Nutrena zostały specjalnie opracowane, aby zapewnić odpowiednią mieszankę składników odżywczych i energetycznych w każdym wieku i poziomie aktywności koni. Dzięki temu masz pewność, że są odpowiednio karmione i zadbane.

Produkty:

KLACZ

Mieszanka paszowa uzupełniająca dla klaczy.

SKŁAD: gluten pszenny paszowy, pszenica, śruta poekstrakcyjna rzepakowa, owies, otręby pszenne, wysłodki buraczane suszone, susz z traw, melasa buraczana, węglan wapnia, oleje i tłuszcze roslinne, chlorek sodu, fosforan jednowapniowy.

DODATKI: Witaminy – A, D3, E, Mikroelementy – żelazo, jod, miedź, mangan, selen, kobalt, cynk.

KOŃ REKREACYJNY

Mieszanka paszowa Koń rekreacyjny 25kg.

SKŁAD: zboża, przetwory zbożowe, śruty poekstrakcyjne, wysłodki buraczane, melasa,olej roślinny, chlorek sodu, fosforan jednowapniowy, tlenek magnezu, biotyna, lizyna, metionina, witamina A, witamina D3, witamina E, kobalt, cynk, mangan, żelazo, miedź, jod, selen. 

KOŃ SPORTOWY

NUTRAMINK KOŃ

W naszej ofercie:

Wiecej informacji:

Kilka słów od najlepszych:

 • Moją filozofią jest być konsekwentnym i stabilnym każdego dnia – i nie naciskać zbyt mocno, a kiedy twoje konie są na odpowiednio zbilansowanej diecie, po prostu czują się lepiej w środku. Możesz to zobaczyć w ich postawie, w ich kondycji i w nich. Z Nutrena® wiem, że moje konie osiągają najlepsze możliwe odżywianie.

  Debbie McDonald

  Zdobwywca medalu olimpiskiego w Atenach 2004r.
 • Nutrena® okazała się bezpiecznym wyborem dla naszych szkoleń i działań sprzedażowych prowadzonych przez wiele lat. Każdy koń łatwo dostosowuje się do bardzo smacznej paszy, a nasze konie mając swoją wagę i stan należą do najlepszych w kraju!

  Yvonne Barteau

  Trzykrotny Grand Prix Roku USDF Raymeister
 • Podczas podróży i rywalizacji w zawodach klasy światowej konieczne jest, aby nasze konie uzyskiwały dostęp do najwyższej jakości karm. Wiem, że dzięki Nutrena® moje konie otrzymują to, czego potrzebują, aby wygrać.

  Gina Miles

  Indywidualny Srebrny Medal Olimpijski w WKKW w 2008 r.